Μας ελάτε σε επαφή με

Υπεύθυνος : Vivian

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613323263210

WhatsApp : +8613323263210

Free call

APC UPC G657A Sc FTTH καλώδιο 1260-1650nm αλτών οπτικών ινών

Ποσότητα παραγγελίας min : 10pcs Τιμή : Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες : 1pcs/pe τσάντα Χρόνος παράδοσης : 3-5days
Όροι πληρωμής : L/C, T/T
Τόπος καταγωγής: Hebei Κίνα Μάρκα: Sea dragon
Πιστοποίηση: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate Αριθμό μοντέλου: SC/APC FTTH

Λεπτομερής ενημέρωση

Θέση προέλευσης:: Hebei, Κίνα Εμπορικό σήμα:: Σύνδεση εστίασης
Πρότυπο:: Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Τύπος:: Καλώδιο οπτικής ίνας, Sc ST FC LC
Αριθμός ινών:: 4. Υιοθετήστε:: Ίνα στο σπίτι
Όνομα προϊόντων:: APC PC Sc άλτης οπτικών ινών G657A1 FTTH Μήκος κύματος:: 1260-1650nm
Υψηλό φως:

G657A καλώδιο αλτών οπτικών ινών

,

APC UPC Sc καλώδιο αλτών οπτικών ινών

,

G657A άλτης οπτικής ίνας

Περιγραφή προϊόντων

APC UPC G657A Sc FTTH άλτης αλτών οπτικής ίνας καλωδίων πτώσης

 

Περιγραφή προϊόντων:

 

Τα single-mode σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών Foclink συμμορφώνονται με τις απαιτήσεις RoHS, και όλα τα καλώδια είναι 100% που εξετάζονται οπτικά για να εξετάσουν την απώλεια εισαγωγής για να εξασφαλίσουν υψηλό - ποιότητα, η οποία είναι πολύ οικονομική για την καλωδίωση δικτύων.
Το Foclink παρέχει επίσης ένα πλήρες σύνολο υπηρεσιών cOem, όπως οι συνδετήρες οπτικών ινών, το μήκος, το χρώμα, ο βαθμός ινών, οι προδιαγραφές, τα υλικά, η συσκευασία, κ.λπ.

 

       
 Θέση προέλευσης: Hebei, Κίνα
 Εμπορικό σήμα:  Σύνδεση εστίασης
 Πρότυπο: Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών
 Τύπος: Καλώδιο οπτικής ίνας, Sc ST FC LC
 Μήκος καλωδίων:  προσαρμοσμένος
 Αριθμός ινών:  4.
 Υιοθετήστε:  Ίνα στο σπίτι
 Όνομα προϊόντων:  APC PC Sc άλτης οπτικών ινών G657A1 FTTH
 Μήκος κύματος:  1260-1650nm
 Μέγεθος:  0.9mm 2.0mm 3.0mm
 Χρώμα:  πορτοκάλι, κίτρινο
 Πιστοποίηση:  FCC CE RoHS
 Απώλεια εισαγωγής: ≤0.3dB
 Ποιοτικός έλεγχος:  100% εξεταστικός πριν από την αποστολή
 Σακάκι:  PVC/low καπνός και αλόγονο ελεύθεροι

 

Εικόνες:

APC UPC G657A Sc FTTH καλώδιο 1260-1650nm αλτών οπτικών ινών 0

 

Πλεονέκτημα:

 

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα
100% εισαγωγή, επιστροφής απώλεια, πρόσωπο τελών και επιθεώρηση παρέμβασης
Άριστη μηχανική αντοχή
Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα

 

Δομές:

 

1. Τύπος 01 συνδετήρων: Sc-Sc/APC ενιαίος τρόπος
2. Τύπος 02 ινών:
Τύπος καλωδίων: Φ3.0mm, G652D
Υλικό του σακακιού: PVC

Χρώμα: Κίτρινος
3. Μήκος: 3M

 

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;
Φυσικά, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο με την ιστορία 7 ετών.

2. Proivde το OEM/ODM συντηρείτε;
Ναι, βασισμένος στην ισχυρές δυνατότητα Ε&Α και την ικανότητα κατασκευής μας, χαιρετίζουμε τις διαταγές OEM/ODM.

3. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;
Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

4. Πώς μπορώ να πληρώσω;
Δεχόμαστε την τράπεζα T/T, ΜΕΤΡΗΤΆ, PayPal. Western Union.

 

Μπορεί να είσαι σε αυτά
Ελάτε σε επαφή μαζί μας

Εισάγετε το μήνυμά σας

hailongxl@126.com
+8613323263210
+8613323263210