Μας ελάτε σε επαφή με

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613323263210

Free call

Ενιαίοι άλτες ινών τρόπου PC G652D Sc, μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών PVC 3.0mm

Ποσότητα παραγγελίας min : 10pcs Τιμή : Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες : 1pcs/pe τσάντα Χρόνος παράδοσης : 3-5days
Όροι πληρωμής : L/C, T/T
Τόπος καταγωγής: Hebei Κίνα Μάρκα: Sea dragon
Πιστοποίηση: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate Αριθμό μοντέλου: SC/APC FTTH

Λεπτομερής ενημέρωση

Θέση προέλευσης:: Hebei, Κίνα Εμπορικό σήμα:: HTF
Πρότυπο:: ΆΛΤΗΣ SC UPC SM SX Τύπος:: Καλώδιο οπτικής ίνας
Single-Mode ίνα:: G652D, G652D Αριθμός ινών:: 1.
Υιοθετήστε:: Ίνα στο σπίτι Όνομα προϊόντων:: SC ΣΤΟ SC ΆΛΤΗΣ UPC SM SX
Υψηλό φως:

G652D Single Mode Fiber Jumpers

,

G652D 3.0mm PVC Fiber Optic Cable

,

3.0mm single mode fiber patch cord

Περιγραφή προϊόντων

Single-Mode μονοκατευθυντικό 3,0 χιλ. Sc καλώδιο οπτικών ινών PVC PC (LSZH)

 

Περιγραφή προϊόντων:

 

Τα single-mode σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών HTF 9/125um χρησιμοποιούνται ευρέως στα συστήματα καλωδίωσης δικτύων οπτικών ινών όπως τα συστήματα επικοινωνιών FTTX, CATV, του τοπικού LAN και οπτικών ινών. Παρέχουμε στους άλτες τους διάφορους συνδετήρες, που περιλαμβάνουν: Sc, LC, FC, ST, MU, D4, DIN, E2K, κ.λπ., με την εξαιρετικά στίλβωση (UPC) και τη στίλβωση πολυ-γωνίας (APC).

 

         
 Θέση προέλευσης: Hebei, Κίνα
 Εμπορικό σήμα:  HTF
 Πρότυπο: ΆΛΤΗΣ SC UPC SM SX
 Τύπος: Καλώδιο οπτικής ίνας
 Single-mode ίνα: G652D, G652D
 Αριθμός ινών:  1.
 Υιοθετήστε:  Ίνα στο σπίτι
 Όνομα προϊόντων:  SC ΣΤΟ SC ΆΛΤΗΣ UPC SM SX
 Εφαρμογή:  ΔΊΚΤΥΟ FTTH FTTB FTTX
 Εκτατή δύναμη:  > 70N
 Πιστοποίηση:  ISO9001 πιστοποίηση
 Μήκος κύματος:  1310/1550 NM
 Απώλεια εισαγωγής: χαρακτηριστική αξία ≤0.2dB, μέγιστη αξία ≤0.3dB
 Τύπος ινών:  ενιαίος τρόπος
 Επιστροφής απώλεια:  ≥50dB (PC), ≥60dB (APC)
 Διάρκεια:  ≤0.2dB χαρακτηριστική αλλαγή, συντονισμός 1000
 Θερμοκρασία εργασίας:  -20~ 70℃

 

Εικόνες:

Ενιαίοι άλτες ινών τρόπου PC G652D Sc, μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών PVC 3.0mm 0

HTF μπορεί επίσης να προσαρμόσει τους άλτες οπτικών ινών σύμφωνα με τις συγκεκριμένες απαιτήσεις των πελατών.

 

Sc-Sc οι άλτες οπτικών ινών χρησιμοποιούνται ως τελικοί άλτες από τον εξοπλισμό στις συνδέσεις καλωδίων οπτικών ινών. Με ένα παχύ προστατευτικό στρώμα, οι άλτες οπτικών ινών Sc-Sc χρησιμοποιούνται συνήθως για να συνδέσουν το Sc eiver και το κιβώτιο συνδέσεων μεταξύ οπτικού TRAN. Sc-Sc τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών διαιρούνται κυρίως σε δύο κατηγορίες:

 

Single-mode ίνα: Sc-Sc ο single-mode άλτης ινών είναι γενικά κίτρινος, και ο συνδετήρας και η προστατευτική κάλυψη είναι μπλε η μετάδοση 2 είναι ST ANCE μακρύ.

 

Πολλαπλού τρόπου ίνα: Sc-Sc οι άλτες πολλαπλού τρόπου ινών αντιπροσωπεύονται συνήθως στο πορτοκάλι, μερικοί αντιπροσωπεύονται σε γκρίζο, και οι συνδετήρες και τα προστατευτικά μανίκια είναι μπεζ ή μαύροι. Η μετάδοση δύο ST ANCE είναι σχετικά σύντομη.

 

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;
Φυσικά, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο με την ιστορία 7 ετών.

2. Proivde το OEM/ODM συντηρείτε;
Ναι, βασισμένος στην ισχυρές δυνατότητα Ε&Α και την ικανότητα κατασκευής μας, χαιρετίζουμε τις διαταγές OEM/ODM.

3. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;
Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

4. Πώς μπορώ να πληρώσω;
Δεχόμαστε την τράπεζα T/T, ΜΕΤΡΗΤΆ, PayPal. Western Union.

 

Μπορεί να είσαι σε αυτά
Ελάτε σε επαφή μαζί μας

Εισάγετε το μήνυμά σας

hailongxl@126.com