Μας ελάτε σε επαφή με

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613323263210

Free call

διπλό OM2 καλώδιο αλτών οπτικών ινών 2M 3M με το συνδετήρα Sc FC ST LC

Ποσότητα παραγγελίας min : 10pcs Τιμή : Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες : 1pcs/pe τσάντα Χρόνος παράδοσης : 3-5days
Όροι πληρωμής : L/C, T/T
Τόπος καταγωγής: Hebei Κίνα Μάρκα: Sea dragon
Πιστοποίηση: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate Αριθμό μοντέλου: SC/APC FTTH

Λεπτομερής ενημέρωση

Θέση προέλευσης:: Hebei, Κίνα Εμπορικό σήμα:: COem
Πρότυπο:: Άλτης Τύπος:: Single-mode οπτικό καλώδιο
Single-Mode ίνα:: G657A1 Πολλαπλού τρόπου ίνα:: OM2
Όνομα προϊόντων:: Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Αριθμός ινών:: 1.
Υιοθετήστε:: Ίνα στο σπίτι Εφαρμογή:: Τηλεπικοινωνίες
Χρώμα:: Κίτρινος Πιστοποίηση:: ISO9001 πιστοποίηση
Υψηλό φως:

OM2 Fiber Optic Jumper Cable

,

3M Duplex Fiber Optic Jumper Cable

,

3M om2 fiber optic cable

Περιγραφή προϊόντων

LC APC UPC συνδετήρων Sc FC ST PC 2M διπλός άλτης lc-LC οπτικών ινών αλτών οπτικών ινών καλωδίων της 3M

 

Περιγραφή προϊόντων:

 

Το καλώδιο πτώσης FTTH με την εύκολη δυνατότητα πρόσβασης στην ίνα και την απλή εγκατάσταση, καλώδιο FTTH μπορεί να συνδεθεί άμεσα με τα σπίτια. Είναι κατάλληλο για με τον εξοπλισμό επικοινωνίας, και χρησιμοποιημένος ως πρόσβαση το καλώδιο οικοδόμησης στο σύστημα διανομής εγκαταστάσεων.
Η μονάδα οπτικής ίνας τοποθετείται στο κέντρο. Το παράλληλο ενισχυμένο χαλύβδινο σύρμα δύο τοποθετείται στις δύο πλευρές. (Το Α FRP ως πρόσθετο μέλος δύναμης εφαρμόζεται επίσης). κατόπιν, το καλώδιο ολοκληρώνεται με μια θήκη των Μαύρων ή χρώματος LSZH.

 

   
 Θέση προέλευσης: Hebei, Κίνα
 Εμπορικό σήμα: COem
 Πρότυπο:  Άλτης
 Τύπος:  Single-mode οπτικό καλώδιο
 Single-mode ίνα:  G657A1
 Πολλαπλού τρόπου ίνα:  OM2
 Αριθμός ινών:   1.
 Υιοθετήστε:  Ίνα στο σπίτι
 Εφαρμογή:  Τηλεπικοινωνίες
 Χρώμα:  κίτρινος
 Πιστοποίηση:  ISO9001 πιστοποίηση
 Όνομα προϊόντων:  σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών
 Τύπος ινών:  G657A
 Εγγύηση:  5 έτη
 Τύπος συνδετήρων:  LC SC FC ST
 Αριθμός ινών:  1 πυρήνας
 Θερμοκρασία αποθήκευσης:  20~70°C

 

Εικόνες:

διπλό OM2 καλώδιο αλτών οπτικών ινών 2M 3M με το συνδετήρα Sc FC ST LC 0

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

1.Low απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια, καλές επανάληψη και δυνατότητα ανταλλαγής
2.This το προϊόν αποτελείται από το νέο κεραμικό ένθετο με την άριστες απόδοση, τη σταθερότητα και τη διάρκεια
3.The τα προϊόντα προσαρμόζονται στα διεθνή πρότυπα IEC, και εκτιμώνται από την πλειοψηφία των συνδέοντας με καλώδιο επιχειρήσεων εφαρμοσμένης μηχανικής.
4.PVC μόνη σφραγισμένη συσκευασία τσαντών. Εξοπλισμένη με την ΚΑΠ σκόνης για να εξασφαλίσει επικοινωνία η ποιότητα δεν επηρεάζεται
5.Each το σκοινί μπαλωμάτων είναι αυστηρά πιό testedtest έκθεση συσκευάζεται με το προϊόν

 

Οι υπηρεσίες μας:


1.Advanced εξοπλισμός παραγωγής και δοκιμής
2.Professional κατασκευαστής, 100% δοκιμασμένο.
3.Full συμμόρφωση με το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης του ISO 9001:2008
4.Our η επιχείρηση έχει δοκιμάσει την επαγγελματική ομάδα
5.Provide αξιόπιστες λύσεις και ικανοποιητικές υπηρεσίες
6.Warmly υπηρεσίες με τις ιδιαίτερες προσοχές.
7.Can παρέχουν τη συγκεκριμένη έρευνά σας μέσα σε 24 ώρες.

 

 

FAQ:

 

Το Q. Ποιοι είναι οι όροι συσκευασίας σας;

Α: Γενικά, συσκευάζουμε τα αγαθά μας στα ουδέτερα άσπρα κιβώτια και τα καφετιά χαρτοκιβώτια.

 

Το Q. Ποια είναι η διαδικασία καταβολής σας;

Α: T/T 30% ως κατάθεση, και 70% πριν από την παράδοση. " Ll σας παρουσιάζουμε τις φωτογραφίες των προϊόντων και των συσκευασιών προτού να πληρώσετε την ισορροπία.

 

Q: Μπορώ να σας επισκεφτώ;

Α: Βέβαιο, το εργοστάσιό μας είναι σε Hebei, Κίνα. Παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με για να κάνετε έναν διορισμό

 

Q: Τι εάν υπάρχει ποιοτικό πρόβλημα όταν παίρνουμε τα αγαθά;

Α: Εάν υπάρχει πρόβλημα quanlity όταν εσείς Η.Ε-συσκευασία που τα αγαθά, εσείς μπορούν να πάρουν τις εικόνες για την αναφορά μας, QC μας το τμήμα θα ελέγξει το πρόβλημα και θα σας δώσει τις καλύτερες λύσεις σε, επιπλέον θα λάβουμε επίσης μέτρα να βελτιώσουμε την ποιότητα στο μέλλον

 

Το Q. Μπορείτε να παραγάγετε σύμφωνα με τα δείγματα;

Α: Ναι, μπορούμε να παραγάγουμε από τα δείγματα ή τα τεχνικά σχέδιά σας

 

Μπορεί να είσαι σε αυτά
Ελάτε σε επαφή μαζί μας

Εισάγετε το μήνυμά σας

hailongxl@126.com